Alysi: www.alysi.it
...

Alysi: www.alysi.it Anne Zellien: 03 226 89 70, www.annezellien.be Chanel: 070 66 55 55, www.chanel.com Christian Wijnants: 03 239 29 58,www.christianwijnants.com Coccinelle: www.coccinelle.com D'Autan: www.dautan.be Dior: 02 500 18 18, www.dior.com Floris van Bommel: 02 479 15 60,www.florisvanbommel.com Gucci: 02 511 11 82, www.gucci.com Hermès: 02 511 20 62, www.hermes.com Huis Boon: 03 232 33 87,www.glovesboon.be I Love Mr Mittens: www.ilovemrmittens.com Iittala: 03 213 25 17, www.iittala.com Jimmy Choo: 03 475 94 37, www.jimmychoo.com Juttu: 03 231 10 44, www.juttu.be Kaas uit Zwitserland: www.kaasuitzwitserland.be Kay Bojesen: www.kaybojesen-denmark.com Laurence d'Ari: www.laurencedari.com Louis Vuitton: 02 551 10 10, www.louisvuitton.com Lyngby Porcelaen: www.lyngbyporcelaen.com Max Mara: 010 24 37 68, www.maxmara.com Neuhaus: www.neuhauschocolates.com Ole Lynggaard Copenhagen: www.olelynggaard.com Parfuma: www.parfuma.com Quest for Sourdough: www.questforsourdough.com Republic of Fritz Hansen: www.fritzhansen.com Scapa Home: www.scapaworld.com Swildens: 0032 479 99 34 80, www.swildens.fr Titto: www.titto.be Valentino: www.valentino.com Wali Mohammed Barrech:www. walimohammedbarrech.com Wouters&Hendrix: 03 218 54 45,www.wouters-hendrix.com De kleren op deze foto, die in KnackWeekend Black Mode van 22 augustus stond, zijn van volgende merken: Transparante regenjas, vintage. Mouwloze donsjack, wollen ceintuur, tweekleurige mouwloze anorak, driekleurige rolkraagtrui, Sportmax (www.sportmax.com). Lange leren plissérok, Dior (www.dior.com). Neusring, vintage. Stalen horloge Black Bay, Tudor(www.tudorwatch.com) .