Contact & Info

01/08/13 om 09:00 - Bijgewerkt om 08:59

Bron: Knack Weekend

REDACTIE KNACK WEEKEND.BE

Adres: Raketstraat 50 (bus 3), 1130 Haren-Brussel
tel.: 02-702 45 41
telefax: 02-702 45 42
e-mail: weekend@knack.be

Lifestyle:
Laura Van Roey (laura.van.roey@roularta.be)
Annelien Boens (annelien.boens@knack.be)
Lotte Philipsen (lotte.philipsen@roularta.be)

Culinair:David Bitoune (david.bitoune@knack.be)

Reizen: Maaike Schwering (maaike.schwering@knack.be)

REDACTIE KNACK WEEKEND MAGAZINE

Adres: Raketstraat 50 (bus 3), 1130 Haren-Brussel
tel.: 02-702 45 41
telefax: 02-702 45 42
e-mail: weekend@knack.be

Hoofdredacteur

Lene Kemps (lene.kemps@knack.be)

Redactiecoördinator

Martine De Koker (martine.de.koker@knack.be)

Eindredactie

Jan Haeverans (jan.haeverans@knack.be)
Sabine Lamiroy (sabine.lamiroy@knack.be)
Ignace Van Nevel (ignace.van.nevel@knack.be)
Jean-Paul Mulders (jean.paul.mulders@knack.be)

Mode

Ellen De Wolf (ellen.de.wolf@knack.be)

Beauty&wellness

Delphine Stefens (delphine.stefens@knack.be)

Wonen

Piet Swimberghe (piet.swimberghe@knack.be)

Veerle Helsen (veerle.helsen@knack.be) Reportage

Linda Asselbergs (linda.asselbergs@knack.be)
Pierre Darge (pierre.darge@knack.be)
Wim Denolf (wim.denolf@knack.be)
Griet Schrauwen (griet.schrauwen@knack.be)
Elke Lahousse (elke.lahousse@knack.be)

Artdirector

Philippe Godefroid (philippe.godefroid@levif.be)

Vormgeving

Evi De Coster (evi.de.coster@knack.be)
Sarah Vanbelle (sarah.vanbelle@knack.be)
Tom Peeters (tom.peeters@knack.be)
Kristof Saeys (kristof.saeys@knack.be)

Drukkerijredactie

Joost Decorte

Documentatie & lezersservice

Krist Weytjens (krist.weytjens@knack.be)
Tel 02/702.45.40

Abonnementen

servicelijn: tel 078 35 33 13, fax 0800-17778

Vaste medewerkers

Willem Asaert
Leen Creve
David Bitoune
Fred Braeckman
Kat de Baerdemaeker
Thijs Demeulemeester
Veerle De Pooter
Jo Fransen
Jean-Pierre Gabriel
Mark Gielen
Jacqueline Goossens
Audrey Heselmans
André Herman Lemoine
Sonja Mertens
Jean-Paul Mulders
Pieter van Doveren
Peter Van Dyck
Herwig Van Hove
Katrien Steyaert
Chaja Dams
Sophie Pillen
Geert Zagers

Fotografen & illustratoren

Lieve Blancquaert
Charlie De Keersmaecker
Roger Dijckmans
Marc Goldchstein
Diane Hendrikx
Guy Kokken
Luc Praet
Michel Vaerewijck
Saskia Vanderstichele
Pieter Van Eenoge
Wouter Van Vaerenbergh
Jan Verlinde
Verne
Rob Walbers
Dries Segers
Sebastiaan Van Doninck

Reclameregie

Roularta Media, Z.1. Researchpark 120, 1731 Zellik,
Tel. 02 467 56 11, Fax 02 467 57 57.

NATIONALE RECLAME REGIE Algemeen Directeur Philippe Belpaire (philippe.belpaire@roularta.be)

Account Director Mireille De Braekeleer (mireille.de.braekeleer@roularta.be)

Account Managers Mia Bogaert (mia.bogaert@roularta.be)
Ann Van Belle (ann.van.belle@roularta.be)

Account Director International Michèle Beeckman (michele.beeckman@roularta.be)

Account Director Rubrieksadvertenties Sandra Seghers (sandra.seghers@roularta.be)

Account Director Online Frédérique Roefs (frederique.roefs@roularta.be)

Adverteer in de printversie van Weekend Knack en/of op Weekend.be

Bladmanagement

Weekend Knack, Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
Tel. 051 26 61 11, Fax 051 26 68 66.

Directeur magazinesXavier Bouckaert (xavier.bouckaert@roularta.be)
UitgeverChantal Lepaige (chantal.lepaige@roularta.be)
PromotiemanagerKrist Weytjens (krist.weytjens@roularta.be)

Onze partners