Harry Potter-café opent de deuren

© The Lockhart

Wanneer je een nieuwe, hippe bar wil openen dan kan je maar beter zeker zijn dat het een concept is dat zal aanslaan. En wat werkt er nu beter dan een bar vol potions, elixirs en Harry Potter-fans?

Fan zijn van Harry Potter is zowat de meest dankbare bezigheid lijkt ons. Na een stel nieuwe verhalen en een toneelstuk is er nu ook een Harry Potter café opengegaan. Staakt uw wild geraas, want de horecazaak ligt in Toronto, Canada.

De bar, die eruit ziet als een oude apotheker, heet The Lockhart en het logo is een knipoog naar Harry’s Patronus – die je waarschijnlijk ook wel zal beschermen tijdens een nachtje drinken in deze Potterbar. Potions for everyone!

Hier staat ingevoegde content die informatie op uw apparaat wil opslaan en/of openen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Klik hier om dit alsnog toe te laten

Het is niet duidelijk of er Butterbeer te verkrijgen zal zijn, maar enkele cocktailnamen doen HP-fans vast watertanden: Ludo’s Debt, Shacklebolt en Befuddlement Draft.

via GIPHY

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content