Human Interest Human Interest Op zoek naar een boek vol troost: 3 boekentips voor fans van Dirk De Wachter Met het Time to Read-project willen we mensen weer aan het lezen krijgen. Deze week staat ‘Vertroostingen’ van Dirk De Wachter centraal. In dat boek onderzoekt De Wachter na zijn kankerdiagnose wat ons helpt in onze moeilijkste momenten. Drie boekenhandelaars tippen de boeken waarin zij troost vinden.
Human Interest Human Interest Voetbalanalist Imke Courtois: ‘Het is niet omdat je een kind krijgt dat je plots geen eigen verlangens meer koestert’ Ex-profvoetballer Imke Courtois (35) groeide op in Neerhespen en studeerde ergotherapie en kinesitherapie. Ze speelde onder meer bij Standard Luik en de Red Flames en is sinds 2015 voetbalanalist en presentator bij Sporza en Play Sports. Als verwoed lezer van non-fictie is ze momenteel ook meter van de Jeugdboekenmaand.
Design Design Ruimte voor geluk: hoe architectuur en design ons gemoed beïnvloeden Heeft de nabijheid van mooie kunst, spullen en omgevingen een meetbaar effect op ons fysieke en mentale welzijn? Jawel, zo blijkt. Na een eeuw dwepen met form follows function is het voor sommigen tijd voor form follows feeling.