VERKOOPINFO

Roze tulen jurk, bodysuit, haarband, geregen leren sandalen met linten, Dior. Gouden ring met prehniet, Fabienne Kriwin. © Jan & Jorre

Ann Demeulemeester: 03 216 01 33, www.anndemeulemeester.com

Caroline Biss: 02 538 50 38,

www.carolinebiss.com

Chanel: 02 511 20 59, www.chanel.com

Christian Wijnants: 03 239 29 58, www.christianwijnants.be

Church’s: www.church-footwear.com

Dinh Van: 02 511 83 53, www.dinhvan.com

Dior: 02 642 26 26, www.dior.com

Eres: 0033 1 42 96 12 61, www.eresparis.com

Fabienne Kriwin, op afspraak: 0498 10 08 08

H&M: 02 223 23 31, www.hm.com

Haider Ackermann: 03 830 52 72, www.haiderackermann.be

Herm├Ęs: 02 511 20 62, www.hermes.com

JeanPaulKnott: 02 514 18 35,

www.jeanpaulknott.com

Max Mara: 010 24 67 69, www.maxmara.com

My Twin by Twinset, Twin-Set: 02 400 13 67, www.twin-set.com

Saint Laurent door Anthony Vaccarello: www.ysl.com, www.anthonyvaccarello.com

Wouters & Hendrix: 03 231 62 42, www.wouters-hendrix.com

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content