Zes trends om in huis te halen

Zes trends om in huis te halen
Nieuwe outdoorcollectie met tafel 'Ginestra' en stoel 'Erica', Antonio Citterio voor B&B Italia, bebitalia.com. © .

Summer's up © .

Nieuwe outdoorcollectie met tafel 'Ginestra' en stoel 'Erica', Antonio Citterio voor B&B Italia, bebitalia.com

Summer's up © .

Tropisch behang uit de collectie 'Reflect' van Eijffinger, eijffinger.com

Summer's up © .

'Shadow3', lamp geïnspireerd op de Monstera-plant, Harri Koskinen voor Svenskt Tenn, svenskttenn.se

Summer's up © .

Tapijt met junglemotieven, Marie-Aurore Stiker-Metral voor Ligne Roset, ligneroset.be

Summer's up © .

Sofa 'Trio', Team Form voor Cor, cor.de

Summer's up © .

Barkast 'Moore' voor cocktails in stijl, Roberto Lazzeroni voor Giorgetti, giorgetti.eu

Summer's up © .

Lamp 'Mesh', Francisco Gomez Paz voor Luceplan, luceplan.com

Aan het lijntje houden © .

Kamerscherm 'Ceiba', Luis Arrivillaga voor Living Divani, livingdivani.it

Aan het lijntje houden © .

Tafel 'Terrace', met niveauverschillen, Sebastian Herkner voor Linteloo, linteloo.com

Aan het lijntje houden © .

Koffietafel 'Jacob', Rodolfo Dordoni voor Minotti, minotti.com

Aan het lijntje houden © .

Voorjaarscollectie bedtextiel 'Supernova', Auping, auping.com

Aan het lijntje houden © .

Boekenkast 'Mineral Structures', Arik Levy voor Citco, citco.it

Aan het lijntje houden © .

Uitwaaierend sofasysteem 'Mera', Rolf Benz, rolf-benz.com

Black-ish © .

Tafel 'Oki', Eoos voor Walter Knoll, walterknoll.de

Black-ish © .

Boekenrek 'Wind', Giuseppe Bavuso voor Rimadesio, rimadesio.com

Black-ish © .

'Jack', rotanstoel van Vincent Sheppard, vincentsheppard.com

Black-ish © .

Het nieuwe Viu Hotel in Milaan werd ingericht door Molteni. molteni.it

Black-ish © .

Sofa 'Yale', Durlet, durlet.com

In een zeepbel © .

Ronde of ovale schaaltjes met een moeilijk te definiëren kleur, Ferm Living, fermliving.com

In een zeepbel © .

Salontafels 'Liquefy', Patricia Urquiola voor Glas Italia, glasitalia.com

In een zeepbel © .

Blinkend oppervlakte-materiaal voor keuken of badkamer, Dekton, dekton.com

In een zeepbel © .

Plakband, om van alles te pimpen, Hema, hema.be

In een zeepbel © .

Tom Dixon houdt al jaren van de olievlek, zoals op deze vaas, Tom Dixon, tomdixon.net

In een zeepbel © .

Serie schaaltjes, Hay, haystore.com

Groen doen © .

Slaapzetel (uittrekbaar) 'Berlin Loft', Müller Wulff voor Ligne Roset, ligneroset.be

Groen doen © .

Sofa 'Brixx', voor buiten of binnen, Lorenza Bozzoli voor Dedon, dedon.de

Groen doen © .

Keuken 'Long Island', Scavolini, scavolini.com

Groen doen © .

Hanglampen, zomerse kussens en plaids uit de zomercollectie 'Sommar 2017' van Ikea, ikea.be

Groen doen © .

Tafel 'Font', Sebastian Herkner voor Pulpo, pulpoproducts.com

Moet er nog contrast zijn? © .

Wollen tapijt met minuscule blokjes, Poliform, poliform.it

Moet er nog contrast zijn? © .

Puur Belgisch: dit zigzagmeubeltje van Tina Peirlinck, atelier-zaag.be

Moet er nog contrast zijn? © .

Decoratief kussen, Bloomingville, bloomingville.com

Moet er nog contrast zijn? © .

Vaas met camouflagestrepen, Habitat, habitat.be

Moet er nog contrast zijn? © .

Bijna pied-de-poule op een kruk, Meridiani, meridiani.it

Moet er nog contrast zijn? © .

Opnieuw actueel: de 'Quaderna' van Superstudio uit 1970 kreeg terug een hoofdrol in de nieuwe catalogus van Zanotta, zanotta.it