
Jean-Paul Gaultier stopt met modeshows
Modeontwerper Jean-Paul Gaultier viert zijn 50-jarige carrière in de modewereld op 22 januari met een haut-coutureshow in Parijs. Dat modedefilé zal meteen ook zijn laatste zijn, zo kondigde de 67-jarige Fransman vrijdag aan op sociale media.
In de videoboodschap die hij via Twitter en Facebook verspreidde, laat Gaultier wel weten dat hij nog niet uit de modewereld zal verdwijnen en dat zijn haute-couturelabel Gaultier Paris zal blijven doorgaan. ‘Ik heb een nieuw concept waarover ik later meer zal zeggen’, aldus het mode-icoon.
https://twitter.com/JPGaultier/status/1218207108312764421Jean Paul Gaultierhttps://twitter.com/JPGaultier
This show celebrating 50 years of my career will also be my last. But rest assured Haute Couture will continue with a new concept. pic.twitter.com/PJCC53K4tm
— Jean Paul Gaultier (@JPGaultier) January 17, 2020
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
550rich3153600000Twitterhttps://twitter.com1.0
Gaultier trok in 2014 al de stekker uit zijn confectielijn – standaardkleding die in grote hoeveelheden wordt geproduceerd – om zich helemaal te concentreren op onder meer haute couture en parfums. Volgens hem waren de commerciële verplichtingen en het ‘hectische ritme’ van prêt-à-porter te verstikkend.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier