In beeld: de leukste looks op Coachella

In beeld: de leukste looks op Coachella
© Instagram Josephine Skriver

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Chiara Ferragni.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Emma Roberts (@emmaroberts)

Emma Robberts.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Tyler Joe

Jamie Chung.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Janina Uhse (@janinauhse)

Janina Uhse.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Josephine Skriver (@josephineskriver)

Josephine Skriver.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Kylie Jenner (@kyliejenner)

Kylie Jenner.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Martha Hunt (@marhunt)

Martha Hunt en Taylor Swift.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Sydney Carlson (@sydneylcarlson)

Sydney Carlson.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Taylor Hill (@taylor_hill)

Taylor Hill.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Instagram Taylor Swift (@taylorswift)

Taylor Swift.

Dit dragen beroemdheden op Coachella 2016 © Tyler Joe