Het stoere najaar: 8 herfst- en wintertrends

Het stoere najaar: 8 herfst- en wintertrends
De catwalk kleurde rood van New York tot in Parijs: niet met één stuk, maar in een hele look. En bij Givenchy zelfs met een hele collectie. © .

Code Rood © Ellen De Wolf

De catwalk kleurde rood van New York tot in Parijs: niet met één stuk, maar in een hele look. En bij Givenchy zelfs met een hele collectie.

1 Leren schoudertas (890 euro), Lancel. lancel.com

2 Enkellaars van satijn en lakleer (399 euro), Morobé. morobeshoes.com

3 Leren handtas met bont (2500 euro), Tod's. tods.com

4 Klassieke broek met steekzakken (179 euro), Gigue. gigue.com

5 Gehaakte rolkraagtrui (119,90 euro), Guess. guess.eu

Kopje Koffie © Ellen De Wolf

Van mokka tot latte macchiato: deze waaier bruintinten komt recht uit je favoriete koffiebar. 1. Lange leren jas met knopen (749 euro), Riani. riani.de 2. Donkerbruine leren pump (450 euro), Dries Van Noten. driesvannoten.be 3. Leren loafer met imitatie van krokodillenleer (149 euro), What for. whatfor.com 4. Zonnebril (425 euro), Calvin Klein. calvinklein.be 5. Leren handtas 'Brillant nude' (5950 euro), Delvaux. delvaux.com

Dubbel Denim © Ellen De Wolf

Meer blauw op straat: deze winter gaan we van top tot teen in denim gekleed. 1. Poncho met etnische print (59,95 euro), Camel Active. camelactive.de 2. Jeansjurk (149,90 euro), Marc O'Polo. marc-o-polo.com 3. Sleehak afgewerkt met zwart leer (139,95 euro), G-Star Raw. g-star.com 4. Rok (565 euro) en wikkelhemd (585 euro) van organisch katoen, Stella McCartney. stellamccartney.com 5. Jeanspet (29,95 euro), Levi's. levi.com

2017, A Space Odyssey © Ellen De Wolf

Vliegende schotels, sterren en planeten. The sky is the limit, als het over prints gaat. Een ode aan de ruimtereiziger met zilveren laarzen, A-lijnjurkjes zoals in de jaren zestig en een jeansjas met studs. 1. Zilveren enkellaars van lakleer (1280 euro), Louis Vuitton. louisvuitton.com 2. Zilveren ringen 'Quatre Black Edition' (3490 euro), Boucheron. boucheron.com 3. Zilveren parka (164,95 euro), Volcom via zalando.be 4. Raketschoudertas (prijs op aanvraag), Chanel. chanel.com 5. Oorringen met sterren (490 euro), Dior. dior.com

That Seventies Show © Ellen De Wolf

Even populair als de herhalingen van de Amerikaanse televisieserie zijn de jaren zeventig in de mode: van de stoffen (velours, fluweel en lurex) tot de prints (bloemen en tartan). 1 Zonnebril (245 euro), Chloé . chloe.com 2 Suède enkellaars met kleurrijke strepen (1100 euro), Roger Vivier. rogervivier.com 3 Paarse lurex broek (229 euro), Baum Und Pferdgarten. baumundpferdgarten.com 4 Gele leren schoudertas (890 euro), Longchamp. be.longchamp.com 5 Fluwelen blazer (368 euro), Patrizia Pepe. patriziapepe.com

Werk Materiaal © Ellen De Wolf

Kleed je niet voor de job die je hebt, maar voor de job die je wilt. Een eenvoudig, goed zittend kostuum, al dan niet met brede schouders en ruiten, helpt je op weg. 1. Geruite wollen mantel (1150 euro), Fay. fay.com 2. Schoudertas met pied-de-pouleprint (1825 euro), Ralph Lauren. ralphlauren.com 3. Handtas met schakelketting (575 euro), Karl Lagerfeld. karl.com 4. Knielaarzen met zwarte zool (1485 euro), Off-White. off-white.com 5. Blazer met ruitenpatroon (2980 euro), Christian Dior. dior.com

10 graden onder 0 © Ellen De Wolf

Extreme vrieskou maakt geen kans: korte, oversized donsjassen en mantels die doen denken aan een bedsprei, bestand tegen elke temperatuur. 1. Donkerblauwe rugzak met riem (89 euro), COS. cosstores.com 2. Gele donsjas met hoge kraag (640 euro), Herno. herno.it 3. Groene donsjas met zilveren knopen (197 euro), Riani. riani.de 4. Groene nylon handtas (925 euro), Stella McCartney. stellamccartney.com 5. Roze donsjas met strik (209 euro), Pinko. pinko.com

Punt. © Ellen De Wolf

Met stip een van de sterkste prints van het seizoen: polkadots. Simpel en grafisch sterk, zeker in contrasterend zwart en wit. 1. Handtas van leer, suède en plastic met gouden stippen (prijs op aanvraag), Maison Margiela. maisonmargiela.com 2. Zwarte rok met knopen (150 euro), Caroline Biss. carolinebiss.com 3. Satijnen pump met zwarte hak (795 euro), Balenciaga. balenciaga.com 4. Oorringen met parels (84 euro), Kate Spade. katespade.com