A. Lange & Söhne : www.alange-soehne.com
...

A. Lange & Söhne : www.alange-soehne.com Agnès b : 02 512 08 77, www.agnesb.com Antwrp : 02 478 05 84, www.antwrp.be Australian : www.australian-footwear.com Bell&Ross : 02 218 11 93, www.bellross.com/be Bellerose : 02 481 53 60, www.bellerose.be Ben Sherman : www.bensherman.com Boss Black : 02 711 06 00, www.hugoboss.com Brax Golf : www.brax.com Burberry, Burberry Prorsum : 02 502 58 78, www.burberry.fr Burlington : www.burlington.de Café Costume : 02 513 54 44, info@cafecostume.be Camper : 02 203 56 96, www.camper.com Chanel : 02 675 26 10, www.chanel.com IKKS : 03 227 59 97, www.ikks.com Dolce & Gabbana @ Wellens : 03 221 10 10, 014 21 14 41, www.dolcegabbana.com, info@wellensmen.be Doré Doré : +33 1 40 69 66 40, www.dore-dore.fr Emporio Armani : 02 551 04 04, www.armani.com Ermenegildo Zegna : www.zegna.com Essentiel : 03 233 08 90, www.essentiel-antwerp.com Etro @ Wellens : 03 232 29 39, 014 21 14 41, info@wellensmen.be Falke : 02 478 42 75, www.falke.com Fendi : +33 1 42 72 53 65, www.fendi.com Filippa K : 03 232 88 18, www.filippa-k.com Fratelli Rossetti : 02 512 52 06, www.fratellirossetti.com Fred Perry : www.fredperry.com Frédérique Constant : www.frederique-constant.com Gant : www.gant.com Giorgio Armani, 02 513 81 15, www.armani.com Givenchy : 02 545 78 30, www.givenchy.com Gucci : 02 511 11 82, www.gucci.com Hackett : 02 502 73 24, www.hackett.com Hermès : 02 511 20 62, www.hermes.com Howlin' by Morrison : http://howlin.eu Hugo Boss, Hugo : 02 711 06 00, www.hugoboss.com JeanPaulKnott : 02 514 18 35, www.jeanpaulknott.com Jollysox : http://jollysox.eu Liu Jo : 03 221 10 10, www.liujo.it Lanvin : www.lanvin.com Louis Vuitton : 02 289 28 28, www.louisvuitton.com Marc O'Polo : www.marc-o-polo.com Matinique : www.matinique.com Michael Kors : www.net-a-porter.com Mauro Grifoni : 03 221 10 10, www.maurogrifoni.com Max Mara : 010 49 74 96, www.maxmara.com McGregor : 03 213 41 51, www.mcgregor-fashion.com Melinda Gloss : www.melindagloss.com Minotti : +39 0362 343 499, www.minotti.com M Missoni : 03 221 10 10, www.m-missoni.com Philipp Plein : www.philipp-plein.com Plectrum by Ben Sherman : www.bensherman.com Prada :02 545 78 30, www.prada.com PT01 Pantaloni Torino @ Wellens : +39 011 96614 45, info@pt01.it, info@wellensmen.be Ralph Lauren : 02 511 82 08, www.ralphlauren.com Replay : 02 513 24 30, www.replay.it Saint Laurent : www.ysl.com Salvatore Ferragamo : +39 027 711 141, www.ferragamo.com Scabal : 02 217 98 49, www.scabal.be Strellson : http://strellson.com Thomas Sabo : 050 62 75 95, www.thomassabo.com Tom Ford @ Mercken : 02 503 41 02, www.tomford.com, www.mercken.com Tommy Hilfiger : www.tommy.com Tommy Tailored : 070 66 34 31, service@be.tommy.com Valentino : www.valentino.com Van Bommel : 02 219 42 21, www.vanbommel.com Van Gils : +31 76 750 37 00, www.vangils.eu Zanotta : www.zanotta.it Z Zegna : 02 211 21 11, www.zegna.com In de modeproductie "Glamour, van toen en nu" (Black Mode nr. 35) sloop een fout : Model Lisa Verberght werkt niet voor het modellenagentschap Dominique Models maar wel voor IMM (InternationalModelManagement)