Modetrends (p. 35), Flower Power (p. 98), Een pak zachter (p. 104), Gewapend voor de winter (p. 110)
...

Modetrends (p. 35), Flower Power (p. 98), Een pak zachter (p. 104), Gewapend voor de winter (p. 110) A.F. Vandevorst 03 201 30 90, www.afvandevorst.be Amatør 0031 637 44 33 61, www.amatorcollection.com Annemie Verbeke www.annemieverbeke.be Baltimore Bloemen www.baltimorebloemen.be Buddha to Buddha www.buddhatobuddha.com Burberry Prorsum www.burberry.com By Malene Birger www.bymalenebirger.com Céline 00 33 1 70 48 92 92, www.celine.com Chanel 02 675 26 10, www.chanel.com Christian Dior 0033 1 40 73 73 73, www.dior.com Christian Wijnants www.christianwijnants.com Closed www.closed.com Cos www.cosstores.com Degreef www.degreef1848.be Delvaux www.delvaux.com Diesel Black Gold www.dieselblackgold.com Dr. Martens 1-800-810-6673, www.drmartens.com Dries Van Noten 03 221 90 90, www.driesvannoten.be Eleven Paris www.elevenparis.com Elisabetta Franchi www.elisabettafranchi.it Esprit www.esprit.be Fabiana Fillipi 0039 0742 96991, www.fabianafilippi.com Falke 03 232 06 25, www.falke.com Fendi www.fendi.com Filippa K 03 232 88 18, www.filippa-k.com Francesco Russo www.francescorusso.fr Giorgio Armani 02 551.04.04, www.armani.com Guess by Marciano 03 221 10 10, www.guess.eu Hermès 02 511 20 62, www.hermes.com Hogan www.hogan.com Hugo Boss 02 711 06 00, www.hugoboss.com Huis A. Boon www.glovesboon.be Ikks www.ikks.com Isabel Marant 03 337 79 92, www.isabelmarant.com Jimmy Choo www.jimmychoo.com Kenzo 02 512 38 40, www.kenzo.com Kim Stumpf www.kimstumpf.com Louisvuitton www.louisvuitton.com Liu Jo 03 221 10 10, www.liujo.it Longchamp 02 543 02 60, www.longchamp.com Marc O' Polo 00 800 10221022, www.marc-o-polo.be Marc Philippe Coudeyre 0486 90 76 50, www.mpcoudeyre.com Marc Cain 03 232 14 44, www.marc-cain.com Mauro Grifoni www.maurogrifoni.com Max Mara 010 49 74 96, www.maxmara.com Melissa Kandiyoti www.melissakandiyoti.com Missoni www.missoni.com Maison Martin Margiela www.margiela.com Natan 03 225 17 72, www.natan.be Paul Smith 03 221 51 11, www.paulsmith.co.uk Philipp Plein Couture www.philipp-plein.com Pinko www.pinko.it Prada www.prada.com Ralph Lauren 888-475-7674, www.ralphlauren.com Roger Vivier www.rogervivier.com Roos Vandekerckhove www.roosvandekerckhove.be Sacha www.sacha.be Salvatore Ferragamo 0039 027 711 141, www.ferragamo.com Sam Edelman www.samedelman.com Sessun 00 33 (0)4 91 72 60 60, www.sessun.com Sonia Rykiel www.soniarykiel.com Stephan Schneider 03 226 26 14, www.stephanschneider.be Ted Baker 03 294 60 67, www.tedbaker.com Terre Bleue 03 231 41 10, www.terrebleue.com Timberland www.timberland.com Tommy Hilfiger 02 456 17 40, www.tommy.com Twin-Set 0478 05 19 24, www.twin-set.it UGG www.uggaustralia.com Veritas www.veritas.be Veronique Leroy www.veroniqueleroy.com Weekend Max Mara www.weekendmaxmara.com Wim Bruynooghe www.wimbruynooghe.be Wouters & Hendrix www.wouters-hendrix.com Xandres 09 218 18 11, www.xandres.be