Pomegranate Collins

COCKTAIL: 5cl BelRoy's Gin, 3cl citroensap, 2cl zelfgemaakte grenadine (of
...

COCKTAIL: 5cl BelRoy's Gin, 3cl citroensap, 2cl zelfgemaakte grenadine (ofgranaatappelsiroop),1 takje rozemarijn, spuitwater GARNERING: takje rozemarijn, schijfje citroen, granaatappelpitten Zelfgemaakte grenadine: Haal de pitjes uit 4 granaat- appels en meng ze met een kilo suiker. Laat dit een nachtje staan. Voeg de volgende dag 600 ml warm water toe en roer tot de suiker is opgelost. Zeef ten slotte de pitjes eruit. Meng alle ingrediënten, behalve de soda in een cocktailshaker gevuld met ijs en shake 15 seconden. Vul een longdrinkglas met ijs en zeef daarna het mengsel erin, top met spuitwater. 1. Oorbellen (350 euro), Etro, etro.com 2. Handtashanger (325 euro), Loewe, loewe.com 3. Top (790 euro), marni, marni.com 4. Rolkraagtruitje (255 euro), Calvin Klein 205W39NYC, calvinklein.com 5. Karaf (39,50 euro), XLBoom, xlboom.com 6. Automatisch mechanisch horloge in staal met lederen polsband uit de Seamaster Olympic Games Collection, Omega (5000 euro), omegawatches.com 7. Pumps (650 euro), Miu Miu, miumiu.com 8. Handtas (2490 euro), Gucci, gucci.com 9. Lippenstift Dior Addict Lip Tattoo Watermelon (32,90 euro), Dior, dior.com Foto links: glas (49,90 euro voor twee stuks) en bord (45.90 euro) Iiittala.com1. Handtas (400 euro), A.P.C., apc.fr 2. Trench (1355 euro), Max Mara, be.maxmara.com 3. Glazen bloempot (460 euro), Valner Glass, valnerglass.com 4. Zonnebril (279 euro), Silhouette, silhouette.com 5. Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio: automatisch mechanisch horloge in staal met lederen polsband, Officine Panerai (richtprijs 9800 euro), panerai.com. 6. Fauteuil Eydo (prijs op aanvraag), Lema, lemamobili.com 7. Sandaal (237 euro), Vince, vince.com 8. Baardserum Collezione Barbiere (43 euro), Aqua Di Parma, acquadiparma.com 9. Trui (160 euro), Lacoste, lacoste.com Foto rechts: whiskyglazen (2 stuks 45,90 euro), iittala.comCOCKTAIL: 0,7 cl whiskysiroop, 5 cl Michter's Bourbon, 2 scheutjes Angostura Bitters, 2 scheutjes Creole bitters GARNERING: zeste van sinaasappel Whiskysiroop: meng 30 cl whisky met 1/2 kg suiker in de blender, tot de suiker is opgelost (niet verwarmen).Giet de whiskysiroop in het glas en doe er de bitters bij. Voeg vervolgens een beetje spuitwater toe en roer. Voeg nu ijs toe en doe er 5 cl Michter's Bourbon bij. Roer tot de perfecte smaak is bereikt. TIP: Bollinger brut De recepten van deze heerlijke cocktails zijn gecreëerd door Andrés Claeys. Je kunt nog meer van zijn creaties proeven in de TapaBar in combinatie met authentieke tapas. TapaBar Antwerpen Pelgrimstraat 21, 2000 Antwerpentapa-bar.be 1. Tas (288 euro), Twinset, twinset.com 2. Oorbel (prijs op aanvraag), Gucci, gucci.com 3. Trench (3010 euro), Jil Sander, jilsander.com 4. Sweater (149 euro), Svnty, svnty.be 5. Sandalen (180 euro), Rouje, rouje.com 6. Leeslamp Pom (395 euro), Pode, pode.eu 7. Veterschoen (190 euro), Mephisto, mephisto.com 8. Minimal kwartshorloge in staal, Calvin Klein (259 euro), calvinklein.be. 9. Kandelaar (70 euro), Fritz Hansen, fritzhansen.com