Samenstelling Laura Van Roey
...

Samenstelling Laura Van Roey1. Espressomachine in retrodesign (220 euro), Illy. Info : 0800 16 832 en www.illy.com 2. Blazer (240 euro), Filippa K. Info : 03 232 67 48 en www.filippa-k.be 3. HorlogePure (139 euro), Rodania. Info : 02 456 81 53 en www.rodania.be 4. ZonnebrilJackie (152 euro), Rodenstock. Info : 03 880 15 55 en www.rodenstock.be 1. BoekEcostijl. Mooi natuurlijk wonen (49,95 euro), Nathalie Taverne en Anna Lambert. Info : 051 42 42 11 en www.lannoo.com 2. Pumps gemaakt van veganistisch leer (162 euro), Beyond Skin. Info : 02 502 94 00, www.valerieberckmans.be en www.beyondskin.co.uk 3. Beige jurk (280 euro), Kami Organic. Info : +33 (0)2 47 34 24 00 en www.kami-organic.com 4. Houder uit bamboe voor bestek, pennen of tandenborstels. Verkrijgbaar voor keuken (35 euro) en in kleiner formaat voor de badkamer (25 euro) Info : +33 01 45 08 47 43 of www.ekobo.org 1. KookboekCiao bella (29,95 euro), Tessa Kiros. Info : 051 42 42 11 en www.lannoo.com 2. Rode rok (105 euro), Lovely Mariquita. Info : 0494 81 44 19 en www.lovelymariquita.be 3. MuurstickersTree (99,95 euro), Love Mae. Info : +34 (0) 6 422 74 093, www.lovemae.com.au en www.huizepippemuis.nl 4. Blauwe jurk (189 euro), Van Hassels. Info : 03 871 97 10 en www.vanhassels.be 1. Cadeaubox trendy shoppen (50, 100 of 150 euro), The Goodlife Company. Info : 02 306 08 10 en www.cadeaubox.be 2. Beige handtas (290 euro), Lilu. Info : 02 347 28 85 en www.lilu.be 3. Blouse met roos motief en kanten details (99 euro), MCS Marlboro Classics. Info : 02 203 55 71 en www.marlboroclassics.com 4. OorbellenBest Mom Ever (150 euro), Malice in Wonderland. Info : 0474 83 17 56 en www.maliceinwonderland.be