Kerstdag

Kalkoen en cadeautjes. Niets leuker dan tafelen met de hele familie.
...

Kalkoen en cadeautjes. Niets leuker dan tafelen met de hele familie. 1. Jurk (172,50 euro), Magdalena. www.magdalenacollection.be 2. Halsketting (255 euro), Fiona Paxton bij Cachemire, Coton et Soie. www.fiona-paxton.com 3. Ring Frost One Ball Medium (150 euro), Elisa Lee. www.elisa-lee.be 4. Gele broek (89 euro), Cos. www.cosstores.com 5. Trui (149 euro), Xandres. www.xandres.be 6. Sjaal (110 euro), Essentiel. www.essentiel.be 7. Broche (35 euro), Magdalena. www.magdalenacollection.be 8. Handtas in kalfs- en pythonleer (425 euro), Atelier Marchal. www.ateliermarchal.com 9. Bordeaux blazer (59,99 euro) en broek (34,99 euro), Mango. www.mango.com 10. Broek (146 euro), top (169 euro) en sjaal (182 euro), Liu Jo. www.liujo.it 11. Handtas Bologna in rood leer (315 euro), Nathan Baume. www.nathan-baume.com 12. Zijden blouse in zwart en blauw (145 euro), Gerard Darel. www.gerarddarel.com 13. Okergele trui (125 euro), Essentiel. www.essentiel.be 14. Peeptoe pumps in grijze daim (280 euro), Twin-Set. www.twin-set.it Feest ! Bubbels ! Glitter en glamour ! 1. Oorbellen met zwarte onyx (60 euro), The Cherry on the Cake. www.thecherryonthecake.com 2. Halterjurk met pailletten (170 euro), IKKS. www.ikks.com 3. Cape (99,95 euro), Zalando. www.zalando.be 4. Halsketting met goudkleurige bollen (379 euro), Boss Black. www.hugoboss.com 5. Kraag (40 euro), River Island. www.riverisland.com 6. Kanten jurk (199 euro), Giovane. www.giovane.be 7. Tuniek (160 euro), jeans (110 euro) en pumps (185 euro), alles Comptoir des Cotonniers. www.comptoirdescotonniers.com 8. Enveloppentas in lakleder (249 euro), Boss Black. www.hugoboss.com 9. Zwarte blazer met paisleyprint (199,95 euro), Supertrash. www.supertrash.com 10. Lange plissérok in zijde (399,95 euro), Gant. www.gant.com 11. Rokje Keira bezet met parels (270 euro), Club Monaco. www.clubmonaco.com 12. Enkellaarsjes (385 euro), Hogan. www.hogan.com 13. Pumps (272 euro), Liu Jo. www.liujo.it Tijd om uit te rusten op de bank, in lekker warme, zachte outfits. 1. Sjaal (83 euro) en muts (40 euro) in zachtroze wol, Aymara. www.aymara.be 2. IJsbeerhanger (279 euro), Thomas Sabo. www.thomassabo.com 3. Zachtroze pantalon (155 euro), Filippa K. www.filippa-k.com 4. Gebreide cardigan (199 euro), Bellerose. www.bellerose.be 5. Jasje met rits (85 euro), American Vintage. www.americanvintage-store.com 6. Jas (100 euro), Lavand. www.lavand.com 7. Jurk in sweaterstof (145 euro), Lacoste. www.lacoste.com 8. Hoed (80 euro), sjaal (110 euro), broek (145 euro), sweater (155 euro) en jasje (860 euro), alles Club Monaco. www.clubmonaco.com 9. Wollen top met peplum (79 euro), Cos. www.cosstores.com 10. Plissérok (132 euro), Twin-Set. www.twin-set.it 11. Leren tas met zigzagmotief (2500 euro), Mulberry. www.mulberry.com 12. Horloge (180 euro), Ck Watches. www.calvinklein.com 13. Korte laarsjes (199,95 euro), UGG. www.uggaustralia.com 14. Witte jeansbroek (114,95 euro), Ted Baker. www.tedbaker.com 15. Broek in lichte sweaterstof (100 euro), American Vintage. www.americanvintage-store.com DOOR ELLEN DE WOLF