
Gentse Galerie Ganache trakteert op kunst en degustatie
Galerie Ganache, ondergebracht in een pand in de Gentse Limburgstraat, brengt kunst, chocolade en mensen samen.
“Het smaken van de kunst – de kunst van het smaken” is het motto van de nieuwe Gentse Galerie Ganache, ondergebracht in een historisch pand aan de Sint-Baafskathedraal.
Initiatiefneemster van het tweeledige concept is Annelies Ysebaert. In de ruimte exposeren hedendaagse kunstenaars en tegelijk kun je er genieten van artisanale Belgische premium chocolade van grootmeesters Marc Ducobu en Frederik Blondeel, een kop koffie van de Gentse koffiebrander Thomas Labath, uitgelezen thee door theesommelier Ann Van Steenkiste of huisgemaakte chocolademelk.
De zintuigen worden dus stevig in de watten gelegd wie deze locatie binnenstapt. Wie wil kan de topcreaties van Ducobu ook kopen en thuis degusteren.
Galerie Ganache: Limburgstraat 14, 9000 Gent.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier