Video: Carine Roitfeld voor M.A.C.
De voormalige hoofdredactrice van de Parijse Vogue vertelt over haar samenwerking met M.A.C. en over haar ‘vermoeide’ look.
De voormalige hoofdredactrice van de Parijse Vogue vertelt over haar samenwerking met M.A.C. en over haar ‘vermoeide’ look.
Beautymerk M.A.C. probeert steeds vernieuwende samenwerkingen tot stand te brengen. In het verleden lanceerden ze make-up collecties met onder meer Beth Ditto, Cindy Sherman, Barbie, Miss Piggy en Wonder Woman.
Maar over de laatste samenwerking zijn we zeer te spreken: niemand minder dan Carine Roitfeld, een grote dame in de modewereld, brengt samen met M.A.C. een capsulecollectie make-up op de markt.
Deze make-up zal je, zoals Roitfeld het zelf omschrijft, een ‘vermoeide’ sexy look bezorgen. Roitfeld houdt van smokey eyes en dikkere wenkbrauwen, ‘kenmerken’ die haar look sterk bepalen. Net daar wil ze samen met M.A.C. op inspelen. Er zijn dan ook verschillende producten voor de wenkbrauwen en ogen, maar ook een nude lippenstift en een stencil in de vorm van een ster die je overal op jouw lichaam kan aanbrengen.
De 21-delige collectie is vanaf september verkrijgbaar. (LVR)
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier