Kunst voor kinderen
woensdag 25 april 2012 om 09u43
Op 28 april opent in het Museum Boijmans Van Beuningen in Rotterdam de unieke verkooptentoonstelling Kunst4Kids waarbij kinderen zonder bemoeienis van ouders een kunstwerk kunnen kopen.
26 Nederlandse kunstenaars maakten speciaal voor Kunst4Kids elk 75 kunstwerken waaronder zeefdrukken, tekeningen, foto’s en beelden, waarvan één zelfs 3D geprint. Kinderen tussen de 5 en 18 jaar kunnen deze werken tijdens Kunst4Kids (28 april t/m 6 mei) kopen voor de schappelijke prijs van 35 euro.
Kunst4Kids wordt op zaterdag 28 april om 11.30 uur feestelijk geopend door directeur Sjarel Ex en Sebastian Wulff (Luxor uit SpangaS). Na deze opening mogen alle kinderen een week lang gratis naar de tentoonstelling om hun favoriete kunstwerk uit te zoeken.
Leren naar kunst te kijken
Om zich optimaal voor te kunnen bereiden op het kopen van een kunstwerk, organiseert Museum Boijmans Van Beuningen tijdens de week speciale rondleidingen voor het hele gezin.
De kunstverzamelaars-in-de-dop leren op die manier te kijken naar kunst. De tentoonstelling is alleen toegankelijk voor kinderen en het kunstwerk gaat, na aankoop, direct mee naar huis.
Museum Boijmans Van Beuningen is voor kinderen tot en met 18 jaar altijd gratis toegankelijk. Op woensdag hebben alle bezoekers gratis entree. Het museum is geopend van dinsdag tot en met zondag van 11.00 uur tot 17.00 uur. (MS)
Het is voortaan alleen nog mogelijk om onder uw eigen naam te reageren op artikels op deze website. Knack.be zal de registraties van gebruikers controleren om sneller op te treden tegen ongepaste reacties.
Lees hier de voorwaarden om deel te nemen aan de reacties.Klik hier om u aan te melden en uw reactiemogelijkheid te activeren.





Even geduld, a.u.b.