dinsdag 22 mei 2012

Vakantiesalon gaat van start

donderdag 02 februari 2012 om 12u16

Gastland van het 54e vakantiesalon is Indonesie.

Gastland van het 54e vakantiesalon is Indonesie. © Thinkstock

De eerste dag van het vakantiesalon is voorbehouden aan reisprofessionals. Van vrijdag 3 tot maandag 6 februari kunnen vakantiegangers terecht in de vijf tentoonstellingshallen van de Heizel. Gastland is dit jaar Indonesië. Het grootste schiereiland ter wereld wint al jaren aan populariteit als toeristische bestemming bij de Belgen en wil onder het thema Wonderful Indonesia zijn troeven te kijk zetten.

Net als andere jaren is het verdeeld in thematische 'dorpen' en in elke hal van de Heizel staat een bepaald gebied centraal. Nieuw dit jaar is dat het Vakantiesalon georganiseerd is rond een overkoepelend thema: "Vakantie met garantie", wat er concreet op neerkomt dat georganiseerde reizen in de kijker staan.

In paleis vier staat Frankrijk centraal, nog altijd de populairste vakantiebestemming bij Belgen.Gastregio van deze editie is Champagne Ardenne. In paleis vijf vindt de salonbezoeker de Europese bestemmingen en het gebied rond de Middellandse Zee. Paleis zes is voorbehouden voor de Benelux, Holiday Plaza en het Holiday Forum.

In het forum kunnen geïnteresseerden, onder meer met bekende Belgen, reisadvies uitwisselen, het Plaza is dan weer bedoeld voor ontmoetingen met ervaren reizigers. In paleis zeven tot slot voeren de verre bestemmingen de boventoon.

Nieuw dit jaar is dat het Vakantiesalon georganiseerd is rond een overkoepelend thema: "Vakantie met garantie", wat er concreet op neerkomt dat georganiseerde reizen in de kijker staan.

Het Vakantiesalon is open van 10 tot 18 uur. Tickets kosten 8 euro. (Belga/MS)

Meer over:

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

 

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze wekelijkse reizen nieuwsbrief!

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse reizennieuwsbrief

E-mail:

Meest gelezen