dinsdag 22 mei 2012

Shopping

donderdag 01 januari 2009 om 11u00

Shopping

Shopping

De meeste moderne winkels liggen rond Václavské námìstí. Verder zijn er nieuwe shoppingcentra verdeeld over de stad.

Tsjechische glasproducten scoren het hoogst bij aankopen door buitenlanders. Houten speelgoed en sterke drank kan je er ook onder prijzen kopen en lokaal opgenomen klassieke cd's zijn vaak van zeer goede kwaliteit en toch erg goedkoop. Een leuke markt om te bezoeken en waar je deze spullen vindt, is die van Havelska.

Vergeet de fabel dat je in Praag nog altijd zaken kan doen in antiquariaten of antiekwinkels. De prijzen voor antiek liggen bijvoorbeeld amper 10 tot 15 % onder die van de Belgische prijzen.

De meeste winkels zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 en soms langer en op zaterdag van 9.00 tot 14.00. Veel toeristische winkeltjes zijn iedere dag tot 20.00 geopend.

Voedingswinkels gaan meestal al om 7.00 open en zijn ook op zaterdag tot in de avond geopend. Banken zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 17.00 of 18.00 uur.

 

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

 

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze wekelijkse reizen nieuwsbrief!

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse reizennieuwsbrief

E-mail:

Meest gelezen