Wunderkammerveiling bij Christie’s

Morgen veilt Christie’s South Kensington de onwaarschijnlijke collectie rariteiten van “Les Trois Garçons”.

Michel Laserre, Hassan Abdullah en Stefan Karlsson zijn onder meer bekend van de Londense Shoreditch en het inrichten van huizen voor Madonna, Kate Moss, Nicole Kidman, Grace Jones, Yoko Ono, Damien Hirst en Tom Ford.

Christie’s veilt de inboedel van hun kasteel in de Vendée, het Château la Goujonnerie. Het gaat om een grote Wunderkammercollectie met zowel opgezette dieren als de gekste curiosa uit de voorbije eeuwen. (PS)

www.christies.com

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier