maandag 21 mei 2012

Maak furore als showgirl

donderdag 30 september 2010 om 10u55

Treedt u in de voetsporen van deze Chrys Columbine?

Treedt u in de voetsporen van deze Chrys Columbine? © Zoe Hunn

Schrijf je in voor de burleskeworkshops van Radio Modern en wordt de volgende Dita Von Teese.

Dat de revival van burleskecabaret ook ons land opwarmt, bleek de voorbije zomer al tijdens Hotel Jarretelle op de Gentse Feesten, een burleskefestival dat nadien het Casino van Knokke aandeed.

Onder het motto “word schoon madam” lanceert een van de organisatoren, Radio Modern, vanaf tien oktober workshops waar u zelf de kneepjes van het vak onder de blote knie krijgt. Strippen is daarbij niet de hoofdzaak: deze kunstvorm combineert sensuele pikanterieën met humor, dans- en acteerwerk en zelfs acrobatie.

Na vier lessen in het gezelschap van veertien andere vrouwen wordt u beloond met een contract om zelf op te treden in een burleskeshow. De volgende Dita Von Teese, Xarah Von Vielenregen of Miss Suzy Cute heeft tot 7 oktober om zich in te schrijven.

Wim Denolf

Meer over:

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Ontvang het recentste lifestyle nieuws wekelijks in uw mailbox!

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse nieuwsbrief

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse reizennieuwsbrief

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse recepten

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijks culinair nieuws

E-mail:
 

UiT met Kinderen

  • Koken voor de pater familias
  • Het ultieme no-nonsense dieet
  • Zonen & vaders: ik lijk steeds meer op jou