Contact & info

04/04/12 om 17:25 - Bijgewerkt om 17:25

Bron: Knack Weekend

REDACTIE MAGAZINE

adres: Raketstraat 50 bus 3, 1130 Brussel

tel.: 027024521

fax: 027024542

e-mail: info@nest.be

website: www.nest.be

Hoofdredacteur

Peter Vandeweerdt (peter.vandeweerdt@nest.be)

Redactiecoördinator

Hilde Verbiest (hilde.verbiest@nest.be)

Redactie

Marianne Bellens (marianne.bellens@nest.be)

Vormgeving

Lien Cauwenbergh (lien.cauwenbergh@nest.be)

Liesje Mentens (liesje.mentens@nest.be)

Drukkerijredactie

Joost Decorte

RECLAMEREGIE

Roularta Media, Z.1. Researchpark 120, 1731 Zellik

tel.: 02 467 56 11

fax: 02 467 57 57

website: www.roulartamedia.be

Nationale reclameregie

Algemeen directeur

Philippe Belpaire (philippe.belpaire@roularta.be)

Account Director

Chris Cooreman (chris.cooreman@roularta.be)

Account Director rubrieksadvertenties

Sandra Seghers (sandra.seghers@roularta.be)

Internationale reclameregie

Accountmanager

Laurence Waegemans

MARKETING EN PROMOTIE

Uitgever

Chantal Lepaige

Communicatie- en promotiemanager

Anneke Blanckaert (anneke.blanckaert@roularta.be)

Assistent promotie

Kris Weytjens (kris.weytjens@roularta.be)

Direct Marketing

Inge Moerman

Verdeling Nederland

Aldipress BV, Utrecht

ABONNEMENTEN

Nest Abonnementenservice, Postbus 360, 8800 Roeselare

Directeur

Frank Minne

tel.: 078 35 33 13

fax: 078 35 33 14

nest@abonnementen.be, www.abonnementen.be voor inschrijving, wijziging of informatie over uw abonnement

Prijs per los nummer: 4 euro

Abonnementen België: 42 euro (2 jaar of 12 nummers). Naam en adres opgeven aan de Abonnementenservice of intekenen via www.abonnementen.be

Abonnementen buitenland: vraag inlichtingen

Losse Verkoop

Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare

tel.: 0800 93 580

fax: 0800 99 313

info@persverkoop.be

Promotie verkooppunten

Rik Brackx, Jozefien Demuynck, Marc Rogiers

Coördinatie

Ann Baert

Onze partners