maandag 13 februari 2012

Veilingsite voor unieke couture en vintage

dinsdag 16 maart 2010 om 10u00

Een stuk uit de collectie van Paco Rabanne uit 1966.

Een stuk uit de collectie van Paco Rabanne uit 1966.

Het wereldwijde web is een unieke veilingsite rijker: Katheley’s.  Voortaan kunt u op deze site terecht voor karaktervolle vintage en couture, prototypes en kledingstukken uit de cinema.

Katheley’s wil historische en karaktervolle mode aanbieden op het internet, maar wel omkaderd door de mening van experts die worden erkend in musea en pers. Zo koopt u dus niet langer een kat in de zak, maar een stuk met een rijke geschiedenis. De site wil de favoriete stek worden voor liefhebbers en verzamelaars van mode.

Er staan al drie veilingen op het programma. De eerste verkoop is er een rond het thema “jaren 60” van 2 tot 12 april. Van 23 tot 29 april wisselt Katheley’s de swinging sixties in voor de vintage verkoop van merken als Chanel, Dior en Yves Saint Laurent. Ten slotte haalt de website unieke stukken van onder meer Stefano Poletti en Césarée boven tussen 30 april en 10 mei. Met uw aankoop haalt u niet alleen een exclusief stuk in huis, maar steunt u ook een aantal projecten, die onderzoek en creatie bevorderen, want vijf procent van de opbrengst gaat daar naartoe. Realisaties van deze projecten komen later op de website.

Aïsa Knockaert

Meer over: , , ,

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Ontvang het recentste lifestyle nieuws wekelijks in uw mailbox!

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse nieuwsbrief

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse reizennieuwsbrief

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse recepten

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijks culinair nieuws

E-mail:
 
Partner Informatie
  • Trouwen in 2012: Waarom zeggen we nog steeds ja?
  • Intiem diner voor twee
  • De 12 meest romantische B&B's