Verkoopadressen Black 05 Wintermode

02/09/11 om 08:56 - Bijgewerkt om 08:56

Bron: Knack Weekend

Hier vindt u de verkoopadressen terug van de modemerken die figureerden in de herfst/winter 2011-12 trendshoots uit de Black Wintermode.

Verkoopadressen Black 05 Wintermode

© wiglius de bie

't Is weer winter (p. 102) Annemie Verbeke 02 646 25 81 www.annemieverbeke.be

Betty Barclay 02 267 66 71 www.bettybarclay.com

Burberry Prorsum 03 226 29 40 www.burberry.com

Clarks 02 478 42 82 www.clarks.be

Comptoir des Cotonniers 02 347 28 85 www.comptoirdescottoniers.com

Diesel Black Gold 03 608 40 55 www.diesel.com

Dries Van Noten 03 221 90 90 www.driesvannoten.be

Elvis Pompilio 02 512 85 88 www.elvispompilio.com

Esprit 03 233 60 20 www.esprit.be

Hugo Boss 02 711 06 00 www.hugoboss.com

Louis Vuitton 02 289 29 28 www.louisvuitton.com

Marc Cain 03 232 14 44 www.marc-cain.com

Marc O'Polo 03 707 10 17 www.marc-o-polo.com

MSC 02 203 55 71 www.marlboroclassics.be

Max Mara 010 24 37 68 www.maxmara.com

Miu Miu 03 231 08 20 www.miumiu.com

Paule Ka 02 513 62 42 www.pauleka.com

Prada 03 231 08 20 www.prada.com

Robert Clergerie 02 538 38 97 www.robertclergerie.fr

Roberto Cavalli 03 221 10 10 www.robertocavalli.com

Scapa 03 201 11 40 www.scapafashion.com

Sonia Rykiel 02 502 08 13 www.soniarykiel.com

Sportmax 010 24 37 68 www.sportmax.com

TOV Essentials +31 2 06 36 47 62 www.tovessentials.com

Valentino 03 221 10 10 www.valentino.com

Veritas 03 450 11 40 www.veritas.be

Zwartkijker (p. 112) A.F. Vandevorst 03 201 30 90 www.afvandevorst.be

Ann Demeulemeester 03 216 01 33 www.anndemeulemeester.be

Chanel 02 675 26 10 www.chanel.com

Dolce &Gabbana www.dolcegabbana.com

Dries Van Noten 03 470 25 10 www.driesvannoten.be

Falke www.falke.com

Haider Ackermann 02 512 03 13 www.haiderackermann.be

Helena Ahonen www.helenaahonen.com

Humanoid +31 2 64 45 16 98 www.humanoid.nl

Louis Vuitton 03 212 12 12 www.louisvuitton.com

Maxmara, 010 24 37 68 www.maxmara.com

Robert Clergerie 02 538 38 97 www.robertclergerie.fr

Stella McCartney 02 545 78 30 www.stellamccartney.com

Theyskens Theory www.theory.com

Clash! Boem! Bang! (p. 135) Caroline Biss 052 41 26 11 www.caroline-biss.com

Chanel 02 511 20 59 www.chanel.com

Christophe Coppens 02 538 08 13 www.christophecoppens.com

Diane von Furstenberg 02 534 88 24 www.dvf.com

Dries Van Noten 03 470 25 10 www.driesvannoten.be

Esprit 03 233 60 20 www.esprit.com

Fratelli Rossetti 02 512 52 06 www.fratellirossetti.it

Giorgio Armani 02 513 81 15 www.giorgioarmani.com

Hui-Hui www.hui-hui.de

Prada 02 231 08 20 www.prada.com

RA 13 03 292 37 80 www.ra13.be

Ralph Lauren 02 511 85 08 www.ralphlauren.com

Scapa 03 201 11 40 www.scapafashion.com

Tommy Hilfiger 02 256 17 40 www.tommyhilfiger.com

En passant (p. 152) American Apparel 03 227 00 32 www.americanapparel.net

Atos Lombardini 053 84 17 61 www.atoslombardini.com

Bensimon 03 201 11 40 www.bensimon.com

Ben Sherman 02 478 78 00 www.bensherman.com

Bruphils 02 558 03 90 www.bruphils.com

Clarks 03 232 53 56 www.clarks.be

Clio Goldbrenner www.cliogoldbrenner.com

Converse 02 478 61 21 www.converse.com

Cos 02 223 09 94 www.cosstores.com

Cyclo 02 513 95 55 www.recyclo.org

Dondup 03 221 10 10 www.dondup.com

Eleven Paris 0473 85 12 19 www.elevenparis.com

Faguo 0497 97 90 92 www.faguo-shoes.com

Filles à Papa 04 240 91 98 www.fillesapapa.com

FitFlop 01 367 01 01 www.fitflop.com

Fine Collection 0479 99 34 80 www.finecollection.com

Forever 21 www.forever21.com

Fred Perry 02 478 78 00 www.fredperry.com

Gant 02 538 17 10 www.gant.com

Gant Footwear 02 538 17 10 www.gant.com

Girls from Omsk 02 538 17 45 www.girlsfromomsk.be

G-Star 03 221 49 50 www.g-star.com

H&M 02 223 23 31 www.hm.com

Indress 0473 60 31 47 www.indress-shop.net

Just In Case 053 66 72 05 www.justincase.be

Kartell 02 514 79 45 www.kartell.com

Kipling 03 265 65 65 www.kipling.com

Lavand www.lavand.es

Le Mont St Michel www.lemontsaintmichel.fr

Lolo 09 282 21 57 www.lolo-theballerina.be

Louis Vuitton 02 551 10 10 www.louisvuitton.com

Mango 03 213 06 13 www.mango.com

M Missoni 03 221 10 10 www.m-missoni.com

Mauro Grifoni 03 221 10 10 www.maurogrifoni.com

Marc O'Polo 00800 667 72 537 www.marc-o-polo.be

Mellow Yellow www.mellowyellow.fr

Monsieur Maison 0474 306 335

MCS 02 203 55 71 www.marlboroclassics.com

Nathalie Verlinden 0476 24 69 96 www.nathalieverlinden.be

New Look 050 44 40 50 www.newlook-belgie.be

Patrizia Pepe 03 230 23 00 www.patriziapepe.com

Paul Smith 03 221 51 11 www.paulsmith.co.uk

Puma 03 766 15 50 www.puma.com

River Island 03 222 94 14 www.riverisland.com

Scapa 015 31 00 70 www.scapafashion.com

Timberland 03 230 65 27 www.timberland.com

Tommy Hilfiger 02 256 17 40 www.tommyhilfiger.com

Urbanears 03 296 61 36 www.urbanears.com

United Colors of Benetton 03 201 11 40 www.benetton.com

Lees meer over:

Onze partners