Videoportret: Margo Slingerland
dinsdag 27 september 2011 om 17u13

Margo Slingerland
De Nederlandse ontwerpster Margo Slingerland is de volgende strijdster van designcollectief De Invasie die zichzelf voorstelt in onze Black Box.
Elke week, gedurende 9 weken lang, stelt een nieuwe getalenteerde ontwerper zichzelf voor in onze Weekend Black Box. Eerder al kwamen modelabels Titi + The German Kid en Black Balloon en illustrator Strook aan de beurt. Deze week richt de Black Box-camera zich op accessoireontwerpster, productdesigner en illustrator Margo Slingerland. (VF)
De Invasie Flexpo Tour komt langs C-Mine in Genk (16 sep - eind dec), STUK in Leuven (9 nov - 13 nov) en Quinze & Milan in Kortrijk (eerste drie weekends van december). In Genk kunt u ook de Weekend Black Box bezoeken. Meer informatie op www.deinvasieverovertbelgie.be
Black Box: Margo Slingerland
Het is voortaan alleen nog mogelijk om onder uw eigen naam te reageren op artikels op deze website. Knack.be zal de registraties van gebruikers controleren om sneller op te treden tegen ongepaste reacties.
Lees hier de voorwaarden om deel te nemen aan de reacties.Klik hier om u aan te melden en uw reactiemogelijkheid te activeren.



Even geduld, a.u.b.