Contact & info

REDACTIE KNACK WEEKEND.BE

Adres: Raketstraat 50 (bus 3),
1130 Haren-Brussel
tel.: 02-702 45 41
telefax: 02-702 45 42
e-mail: katrin.swartenbroux@knack.be

Lifestyle:
Katrin Swartenbroux (katrin.swartenbroux@knack.be)
Lotte Philipsen (lotte.philipsen@knack.be)
Eva Kestemont (eva.kestemont@knack.be)

Culinair:
David Bitoune (david.bitoune@knack.be)

Reizen:
Maaike Schwering (maaike.schwering@knack.be)

REDACTIE KNACK WEEKEND MAGAZINE

Adres: Raketstraat 50 (bus 3),
1130 Haren-Brussel
tel.: 02-702 45 41
telefax: 02-702 45 42
e-mail: weekend@knack.be

Hoofdredacteur

Lene Kemps (lene.kemps@knack.be)

Redactiecoördinator

Martine De Koker (martine.de.koker@knack.be)

Eindredactie

Jan Haeverans (jan.haeverans@knack.be)
Anja Giegas (anja.giegas@knack.be)

Filip Huysegems (filip.huysegems@knack.be)
Ignace Van Nevel (ignace.van.nevel@knack.be)
Jean-Paul Mulders (jean.paul.mulders@knack.be)

Mode

Ellen De Wolf (ellen.de.wolf@knack.be)

Beauty&wellness

Delphine Stefens (delphine.stefens@knack.be)

Wonen

Piet Swimberghe (piet.swimberghe@knack.be)
Veerle Helsen (veerle.helsen@knack.be)

Reportage

Nathalie Le Blanc (nathalie.le.blanc@knack.be)
Wim Denolf (wim.denolf@knack.be)
Elke Lahousse (elke.lahousse@knack.be)

Artdirector

Philippe Godefroid (philippe.godefroid@levif.be)

Vormgeving

Evi De Coster (evi.de.coster@knack.be)
Naomi Kolsteren (naomi.kolsteren@knack.be)

Tom Peeters (tom.peeters@knack.be)

Drukkerijredactie

Joost Decorte

Documentatie & lezersservice

Krist Weytjens (krist.weytjens@knack.be)
Tel 02/702.45.40

Abonnementenservicelijn:

E-mail: info@abonnementen.be

Beheer hier uw abonnement

tel 078 35 33 13,
fax 0800-17778

Reclameregie

Roularta Media,
Z.1. Researchpark 120,
1731 Zellik,
Tel. 02 467 56 11,
Fax 02 467 57 57.

NATIONALE RECLAME REGIE

Algemeen Directeur

Philippe Belpaire (philippe.belpaire@roularta.be)

Account Director

Mireille De Braekeleer (mireille.de.braekeleer@roularta.be)

Account Director News

Karina Jacobus (karina.jacobus@roularta.be)

Account Director Rubrieksadvertenties

Sandra Seghers (sandra.seghers@roularta.be)

Weekend Knack, Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare Tel. 051 26 61 11, Fax 051 26 68 66.

Directeur magazines

Jos Grobben (jos.grobben@roularta.be)

Uitgever

Fabienne Willaert (fabienne.willaert@roularta.be)

Promotiemanager

Astrid Maes (astrid.maes@roularta.be)

Onze partners