Hard Rock Cafe in Brussel opent de deuren
dinsdag 31 juli 2012 om 19u49

© Thinkstock
Het gloednieuwe Hard Rock Cafe op de Brusselse Grote Markt heeft de deuren geopend voor het publiek. Later op de maand volgt nog een officiële opening met tal van VIP's.
De eerste klanten kunnen zich intussen vergapen aan tal van verzamelstukken die ooit aan rockartiesten hebben toebehoord. Bierdrinkers kunnen van de tap Carlsberg (3,5 euro) en Grimbergen (4,5 euro) bestellen en andere bieren op fles degusteren. Daarnaast zet het management onder meer in op cocktaildrinkers die zowel kunnen genieten van klassiekers als huisspecialiteiten.
Het gloednieuwe Hard Rock Cafe is zowat 500 vierkante meter groot met 120 tafels en strekt zich uit over vier verdiepingen. In het interieur hangen een 80-tal memorabilia die ooit in het bezit waren van bekende rockartiesten zoals gesigneerde rockgitaren, topjes, T-shirts en halskettingen.
Zo heeft België opnieuw een Hard Rock Cafe na de sluiting van een vroegere vestiging in Antwerpen die in de jaren 90 failliet ging. Hard Rock heeft vestigingen in meer dan 50 landen. (Belga/RDM)
Reacties
Het is voortaan alleen nog mogelijk om onder uw eigen naam te reageren op artikels op deze website. Knack.be zal de registraties van gebruikers controleren om sneller op te treden tegen ongepaste reacties.
Lees hier de voorwaarden om deel te nemen aan de reacties.Klik hier om u aan te melden en uw reactiemogelijkheid te activeren.


