donderdag 17 mei 2012

Snelle en lekkere recepten volgens tv-chef James Tanner

donderdag 19 januari 2012 om 15u22

Couscoussalade met halloumi.

Couscoussalade met halloumi.

De Britse tv-chef James Tanner werkte met de gebroeders Roux in New York, zijn eigen restaurant, Tanners in Plymouth, werd verkozen tot Engels Restaurant van het Jaar. Tanner is regelmatig te zien in tv-programma’s als Ready Steady Cook! en Something for the Weekend.

Zijn laatste boek draagt de titel Neem 5 ingrediënten en gaat over snel, simpel en smakelijk koken. Hij slaagt erin om met slechts enkele producten bijzondere, niet-alledaagse gerechten te maken. Zoals: salade van venkel, sinaasappel, granaatappel en pecorino of rode paprika’s en ansjovis.

Neem 5 ingrediënten, Kosmos Uitgevers, 16,95 euro.

Meer over:

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Op zoek naar menu's met lekkere recepten, culinaire nieuwtjes en goede eetadressen? Schrijf je dan in voor onze smakelijke nieuwsbrieven!

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijkse recepten

Schrijf u in op KnackWeekend wekelijks culinair nieuws

E-mail:

Heb je culinaire vragen?

Vraag aan Karin

 

Meeste reacties